Specjalista ds. Planowania Produkcji

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży metalowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA PRODUKCJI

Nr ref. SPP/149/15

Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie planów i zestawień mocy produkcyjnych,
  • analizowanie zdolności produkcyjnych poszczególnych wydziałów,
  • kontrola realizacji planów produkcyjnych,
  • przygotowywanie zestawień i analiz,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie planowania w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność rozwijania procesów i funkcjonalności w systemie IFS,
  • znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP,
  • umiejętność pracy pod presją stresu i czasu,
  • asertywność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • stabilną i rozwojową pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • dostęp do szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji