Redaktor Serwisu Internetowego Wybierarka

Blue Action Sp. z o.o.

Wrocław, 50-130, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy redaktorów, którzy sprawy najbardziej skomplikowane potrafią opowiedzieć w sposób prosty,
a poza “lekkim piórem” mają też kilka innych talentów ...

Szukamy Redaktorów do obecnych kategorii:
Lokaty, Pożyczki i Konta Firmowe
oraz do tworzenia nowych kategorii finansowych
i tych zupełnie nie finansowych

Zadania
Osoby na tym stanowisku zajmują się:

  • analizą dostępnych na rynku produktów,
  • opisywaniem produktów zgodnie z metodologią serwisu,
  • inicjowaniem wątków do wypowiedzi na temat produktów w mediach,
  • wypowiadaniem się na temat produktów w przestrzeni publicznej (expert online),
  • tworzeniem nowych kategorii produktowych.

Wymagania
Osoby na tym stanowisku:

  • potrafią bardzo sprawnie wyszukiwać informacje z wykorzystaniem wielu źródeł (internet, telefon, opinie, regulaminy, umowy itp.),
  • wykazują determinację w walce o kompletność informacji, ich transparentność i zgodność z prawdą,
  • cechują się bardzo dobrą organizacją pracy własnej - uporządkowaniem, precyzją, systematyką i terminowością,
  • potrafią świetnie opowiadać, syntetyzować wypowiedzi i wyłapywać informacje o potencjale newsa,
  • znają produkty i rynki, które aktualnie opisujemy,
  • dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie w pisaniu tekstów SEO,
    • aktywność osobista w internecie (social media, blogi, fora, YT itp.),
    • znajomość podstaw html,
    • podstawa umiejętność obróbki obrazów (w komplecie ze zmysłem estetycznym).

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie uzależnione od ilości i jakości obsługiwanych produktów,
  • autentyczny wpływ na kształt serwisu - na obecnym etapie rozwoju, wiele spraw wciąż się krystalizuje,
  • szansę na rozwój wraz z serwisem.

Preferowany model pracy

  • jesteśmy otwarci na różne formy pracy, ale najbardziej interesuje nas teraz model elastyczny - gdzie część pracy redaktor wykonuje w domu, a część (min. 1 dzień w tygodniu) pracuje razem z nami w biurze,
  • jest to zarówno praca dla studentów, osób niepełnosprawnych jak i osób z pełną sprawnością.

Prezentacja firmy

Pomagamy wybierać skomplikowane Produkty: <br/>- poznawać ich możliwośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce