Redaktor serwisu internetowego dla kobiet

Dualmedia Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy młodej osoby do pracy przy redagowaniu materiałów dla serwisu internetowego przeznaczonego głównie dla kobiet - poradniki, artykuły, przepisy, kreacje, stylizacje, plotki, gwiazdy i itp. Oferta w szczególności kierowana do studentów studiów zaocznych z początkowych roczników. Miesięcznie nasze serwisy internetowe odwiedza ponad 2 miliony unikalnych użytkowników. Posiadamy kilkanaście portali internetowych w różnych kategoriach tematycznych.

Wymagania

JEŻELI:

§  jesteś samodzielny/a i masz dobrą organizację pracy

§  masz obycie w Internecie - szczególnie jeśli chodzi o portale dla kobiet

§  masz wyczucie co jest śmieszne/chwytliwe/interesujące dla dużej grupy odbiorców

§  potrafisz korzystać biegle z komputera

§  język angielski nie jest problemem dla Ciebie

§  Facebook to dla Ciebie chleb powszedni

§  masz doświadczenie poparte pracą na podobnym stanowisku

§  jesteś osobą kreatywną i czujesz, że dzięki Tobie nasz portal zyska na atrakcyjności

...TO WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV I LIST MOTYWACYJNY.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją interaktywną, której siłą i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo