Redaktor prowadzący publikacji medycznej

Newman Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko dziennikarza / redaktora z doświadczeniem w tematyce medyczno-zdrowotnej (psychologia, psychiatria, neurologia).

Opis stanowiska
Redaktor prowadzący publikacji medycznej:
- pisanie i redagowanie artykułów w publikacjach medycznych,
- opracowywanie redakcyjne materiału autorskiego,
- koordynowanie pracy redakcji,
- kontakt z autorami-lekarzami,
- planowanie i inicjowanie tematów,
- opiniowanie propozycji wydawniczych,
- monitorowanie rynku wydawnictw medycznych,
- realizacja planu wydawniczego zgodnie z powierzonymi obowiązkami,
- inicjacja i udział w akcjach promocyjnych.
Oferty osób bez potwierdzonego doświadczenia nie będą rozpatrywane.

Wymagania

Wymagania
- odpowiedni warsztat dziennikarski,
- doświadczenie w pracy z autorami publikacji medycznych
- umiejętność sprawnego pisania, redagowania oraz pozyskiwania informacji,
- wykształcenie wyższe,
- znajomość języka angielskiego,
- pasja i zaangażowanie.
Prosimy o nienadsyłanie ofert bez potwierdzonego doświadczenia dziennikarskiego i medycznego.

Prezentacja firmy

Wydawca magazynów hobbystycznych i branżowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo