Redaktor portalu – praktyki zdalne lub w biurze

QuatroNET

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy bezpłatną praktykę dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie dziennikarskie. Możliwość odbycia praktyk i publikowania swoich tekstów na ogólnopolskim portalu, bez wychodzenia z domu - praca zdalna lub w naszym biurze.

Oferujemy:

- pracę zdalną lub w naszym biurze
- możliwość zdobycia doświadczenia
- zaświadczenie o odbyciu praktyk i referencje
- możliwość zatrudnienia po praktykach

Wymagania

- tworzenie artykułów, notek i porad na tematy związane ze ślubem, weselem, modą, urodą, zdrowiem, podróżami itp.
- wyszukiwanie w Internecie ciekawych informacji i filmików związanych z ww. tematyką
- działania z zakresu social media

Wymagania:
- lekkie pióro
- znajomość zasad poprawności językowej
- kreatywność
- rzetelność i samodzielność
- zaangażowanie

Mile widziane:
- student/-ka studiów humanistycznych, najlepiej zaocznych
- podstawowa znajomość zasad marketingu internetowego

Prezentacja firmy

Działalności firmy QuatroNET koncentruje się przede wszystkim na tworzen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo