Redaktor portalu internetowego

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób chcących współpracować przy tworzeniu portalu internetowego

Obowiązki:

•Pisanie artykułów poświęconych tematyce zdrowotnej i opiekuńczej
•Redagowanie oraz pisanie materiałów w formie artykułów, recenzji i wywiadów

Oferujemy:

• Współpracę zdalną w oparciu o umowę zlecenie
• Miła i twórczą atmosferę pracy

Wymagania:

• Lekkie pióro i doskonała dobra znajomość języka polskiego
• Kreatywność przy realizacji nowych materiałów
• Zainteresowanie tematyką zdrowotną, doświadczenie w tworzeniu publikacji internetowych
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego i umiejętność pisania tekstów w tym języku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie cv wraz z przykładowym tekstem

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w podaniu w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami)."

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.