Redaktor/Opiekun portali internetowych/Wprowadzanie danych

Vertica

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko redaktora/opiekuna portali internetowych/wprowadzanie danych. Firma Vertica Technologie Internetowe jest właścicielem i administratorem sieci 21 internetowych portali branżowych.

Praca w biurze, w Bydgoszczy, ul. Przemyslowa 8 w godzinach 7:00 – 15:00.

Dajemy możliwość DOSTOSOWANIA godzin pracy w przypadku osób jeszcze uczących się.

Wymagania

Do zadań osoby na stanowisku redaktora będzie:

  • wprowadzanie artykułów na wybrane portale
  • przygotowywanie prezentacji firm w katalogach firm portali
  • weryfikowanie danych firm

Wymagania:

  • umiejętność pisania na klawiaturze
  • podstawowa obsługa komputera z systemem Windows
  • obsługa programu do edycji tekstów Word, OpenOffice
  • umiejętność szukania informacji w Internecie
  • mile widziana podstawowa znajomość programu graficznego GIMP.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 2005. W tym czasie stworzyliśmy i zarządzamy siecią 21... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja