Redaktor marketingowych tekstów sportowych w j.angielskim

MG Studio s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnego pracownika z zakresu marketingu szeptanego, w głównej mierze wykorzystującego medium jakim jest internet do publikowania swoich opinii, komentarzy, tekstów.

Osoba na tym stanowisku powinna spełniać następujące kryteria:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w formie pisanych tekstów do blogów, na serwisy informacyjne etc.
Zainteresowanie sportem - głównie piłką nożną, koszykówką. Zainteresowanie innymi sportami mile widziane.
Kreatywne i sprytne podejście do pisania.
Wsparcie działań Social Media w zakresie generowania kontentu i prowadzenia profili społecznościowych.

Mile widziane:
znajomość SEO i SEM
znajomość języka niemieckiego lub innych

Oferujemy:
Zatrudnienie na czas realizacji 2 projektów - ok 6 miesięcy, z możliwością późniejszego przedłużenia umowy do innych projektów w firmie.

Ważne: CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: praca [at] mgstudio .pl z dopiskiem: redaktor d.s. marketingu sportowego

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

MG Studio to agencja reklamowa, w której zespół doświadczonych grafików ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media