Opis stanowiska pracy

- Koordynowanie działań procesów wydawniczych magazynów drukowanych.
- współpraca z portalami i serwisami informacyjnymi.
- wsparcie działań marketingowych oraz PR.
- Prowadzenie i moderowanie serwisu internetowego oraz mediów społecznościowych.
- uczestnictwo w konferencjach i targach krajowych i międzynarodowych.
- analiza google analytics.
- pisanie i redagowanie newsów, dłuższych tekstów, relacji z wydarzeń i wywiadów
- wykonywanie zdjęć do publikacji.
- bieżące wspomaganie pracy redakcji.

Wymagania

- dobrej znajomości języka angielskiego
- zdolności komunikacyjnych, organizacyjnych i interpersonalnych
- obsługi komputera w zakresie PowerPoint, MS Excel
- bardzo dobrej organizacji pracy
- doskonała znajomość zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego
- łatwość w redagowaniu przystępnych tekstów na różne tematy
- biegłość w wyszukiwaniu informacji w internecie

Prezentacja firmy

Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych jest niezależnym int... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo