Redaktor, koordynator ds. social mediów

Feniks Media Group W. Ślaga, D. Wajs sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Krakowskie wydawnictwo Feniks Media Group poszukuje absolwentów polonistyki, edytorstwa, dziennikarstwa lub kierunków pokrewnych do pracy na stanowisku:

redaktor, koordynator ds. social mediów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości kanałów Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Pinterest,
  • znajomości zasad UX copywritingu i webwritingu, lekkiego pióra i umiejętności tworzenia angażujących treści,
  • dobrej znajomości zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji,
  • umiejętności redagowania i obróbki tekstów, adiustacji,
  • znajomości obsługi CMS (przede wszystkim WordPress),
  • dokładności i dbałości o detale,
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności,
  • umiejętności pracy z kilkoma projektami równocześnie,
  • mile widziana podstawowa znajomość Google Analitycs i ew. innych narzędzi marketingu internetowego.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • uczestnictwo w zróżnicowanych projektach wydawniczych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wydawnictwem contentowym, które zajmuje się marketingiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja