Opis stanowiska pracy

Kompletujemy zespół do powstającego startupu internetowego. Budujemy portal i aplikację mobilną, dzięki którym Polacy będą mogli łatwiej kupować mieszkania z rynku pierwotnego.

Obecnie poszukujemy redaktora do działu marketingu i sprzedaży. Oferta dotyczy pracy w biurze firmy w Tarnowie.

Zakres obowiązków:
- współpraca z portalami i serwisami informacyjnymi
- wsparcie działań marketingowych oraz PR
- współpraca z działem sprzedaży i marketingu
- wsparcie pracowników działu marketingu i sprzedaży w codziennych działaniach
- przygotowywanie raportów i zestawień

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego (absolwenci lub studenci IV, V roku kierunków: Dziennikarstwo)
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- zdolności komunikacyjnych, organizacyjnych i interpersonalnych
- obsługi komputera w zakresie PowerPoint, MS Excel
- bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:
- możliwość udziału w projektach o zasięgu krajowym
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
- możliwość przedłużenia stażu/pracy stałej
- zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy

Prezentacja firmy

CaSolutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kłopotows... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media