Redaktor działu nowych Technologii oraz Gier

Vip Multimedia Sp. z o.o.

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Redaktor działu nowych Technologii oraz Gier – potrzebny od zaraz

Poszukujemy przebojowego, kreatywnego i otwartego na świat dziennikarza technologicznego. Jesteś miłośnikiem komputerów, urządzeń mobilnych oraz gier, a może interesujesz się nowymi mediami? Jeśli tak – szukamy właśnie Ciebie.

Czego oczekujemy od kandydata:
· Przeprowadzania wywiadów
· Udziału w konferencjach, eventach oraz targach
· Samodzielności
· Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
· Zainteresowania rynkiem Mobile, Hi-Tech oraz Gamingowym
· Lekkiego pióra
· Dyspozycyjności

Z naszej strony oferujemy:
· Prace w zgranym zespole
· Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych
· Umowę o pracę

Wymagania

Zainteresowanie nowymi technologiami w sferze IT, Mobile, Hi-Tech oraz Gamingowym
Łatwość nawiązywania kontaktów
Dyspozycyjność
Doświadczenie w pracy redakcyjnej

Prezentacja firmy

Działamy na rynku usług i technologii internetowych, swoim zasięgiem obe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo