Redaktor Działu Medycznego

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie redakcyjne tematycznych portali medycznych
  • Analiza rynku wydawniczego
  • Analiza runku szkoleń medycznych
  • Śledzenie najnowszych odkryć i badań naukowych w dziedzinie medycyny
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z liderami środowiska medycznego
  • Prowadzenie projektów wydawniczych książek (od zamówienia tekstu po współpracę z autorem nadesłanego tekstu)
  • Współpraca z pozostałymi działami - graficznym, sprzedażowym, redakcyjnym

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w wydawnictwie naukowym, medycznym lub biologicznym
  • Wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Premię świąteczną
  • 40% zniżki na odpłatne usługi medyczne
  • Wyjazdy integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.