Redagowanie tekstu, pisanie artykułów dla twórczych

Sante Fit

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz pisać i nie masz problemu z przelaniem myśli na papier to chętnie podejmę z Tobą współpracę. Poszukuję kreatywnych osób do pisania artykułów ok 300-500 słów na wybrane tematy. Z istniejących artykułów w internecie tworzymy nowy i ciekawy wzbogacony o szczegóły. Możemy korzystać z innych materiałów , książek , czasopism. Mile widziana znajomość języków obcych i tłumaczenie artykułów w innym języku. Jeśli pisanie to Twój żywioł to masz okazję podjąć dodatkową pracę nie ruszając się z domu. Mailem będziemy się komunikować a po dostarczeniu artykułu na drugi dzień na konto wpływają dla Ciebie pieniądze na konto. Proponuję umowę o dzieło i pracę od zaraz . Proszę o przesłanie przykładowego artykułu napisanego przez Ciebie i link z oryginalnego w internecie.

Prezentacja firmy

Santé Fit – (z franc. santé – zdrowie) to firma która powstała z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo