Recepcjonistka

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta Międzynarodowej firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

RecepcjonistkaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (email, listy,paczki)
  • Przyjmowanie i nadawanie paczek kurierskich
  • Koordynacja rezerwaci podruży słuzbowych
  • Współpraca z dostawcami usług związanych z podrużami służbowymi 9hotele, loty, bilety PKP)
  • zamawianie materiałów biurowych, kaw itp.
  • Zarządzanie połaczeniami telefonicznymi
  • obsługa gości firmy
  • Dbanie o estetyczny wygląd recepcji
  • współpraca z pozostałymi działami biura

Wymagania:

  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub zlecenie w zależności od preferencji
  • Praca na pełen etat lub 3/4 etatu
  • Pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.