Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do obsługi recepcji.

Zakres zadań:

  • obsługa recepcji
  • przyjmowanie gości
  • obsługa korespondencji przychodzącej I wychodzącej
  • organizacja okresowych badań pracowniczych
  • organizacja szkoleń BHP dla pracowników
  • dbanie o zaopatrzenie w art. spożywcze i biurowe
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • segregowanie oraz archiwizacja dokumentów spółki wg przyjętych standardów
  • wspomaganie pracy działów: administracyjnego i księgowego
  • administracja baz danych Absence, Employee
  • administracja flotą samochodową

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • program wdrożeniowy we wstępnym okresie zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • pracę w zgranym zespole

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • obsługa komputera (Microsoft Office, poczta elektroniczna, Internet)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • szukamy osoby bystrej, inteligentnej, świetnie zorganizowanej

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa