Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pierwszy kontakt z Klientem Salonu Samochodowego marek JEEP, Alfa Romeo (osobisty, e-mailowy, telefoniczny)
  • obsługę korespondencji oddziału (wysyłanie i odbieranie korespondencji,  przekazywanie do odpowiednich pracowników)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w oddziale
  • przyjmowanie wpłat od Klientów, monitoring należności
  • monitoring realizacji procesów MB oraz standardów obsługi Klienta (CSI)

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności, kreatywności
  • komunikatywności i umiejętności w nawiązywania relacji
  • znajomości obsługi programów komputerowych i graficznych
  • prawa jazdy: kategorii B
  • znajomości języka angielskiego lub/i języka niemieckiego

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w renomowanej firmie
  • perspektywy rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta