Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji zgodnie z zasadami i wymogami firmy
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy od pierwszego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
• obsługa recepcji: koordynacja spotkań na terenie biura, obsługa telefoniczna ,obsługa urządzeń łączności i techniki biurowej
• obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich, recepcyjnej skrzynki mailowej
• ewidencjonowanie korespondencji firmowej, wprowadzanie dokumentów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów obowiązujący w firmie, archiwizacja dokumentów
• Prowadzenie rejestru faktur, Wprowadzanie danych
• segregowanie dokumentów oraz ich dystrybucja wewnątrz firmy
• dbanie o płynny przepływ informacji w firmie, prawidłowy obieg dokumentów i prawidłową archiwizację
• Opieka nad salami konferencyjnymi: dokonywanie rezerwacji, dbanie o estetykę i porządek
• Wsparcie w obsłudze spotkań i konferencji organizowanych w biurze
• prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem firmy, Współpraca z Zarządcą Budynku.
• współpraca ze wszystkimi działami w firmie, bieżące wsparcie pracowników biura

Wymagania

• wykształcenie min. Średnie
• doświadczenia w pracy w sekretariacie i/lub recepcji,
• dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych
• wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Kompleksowe przebudowy i termomodernizacje budynków <br/>Kompleksowe prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja