Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa recepcji,
  • odbieranie i przekierowywanie telefonów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek oraz wystrój firmy,
  • przygotowywanie sal szkoleniowych,
  • zamawianie materiałów i wyposażenia biura,
  • obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wsparcie administracyjne klienta wewnętrznego,
  • bieżące prace biurowe.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • współudział w budowaniu nowoczesnej firmy,
  • możliwe premie i dodatki.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na min. - poziomie komunikatywnym
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
  • komunikatywność,
  • skrupulatność,
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Prezentacja firmy

Keller Williams Realty to światowy lider w pośrednictwie obrotu nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta