Opis stanowiska pracy

  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • kompleksowe prowadzenie recepcji firmy
  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji)
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • nadawanie przesyłek pocztowych/kurierskich
  • zamawianie artykułów biurowych
  • wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez zarząd i kierowników
  • wsparcie pozostałych działów w firmie

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, w firmie bez sztywnych korporacyjnych barier i krępujących procedur
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe i karta multisport
  • lekcje angielskiego
  • świeże owoce

Prezentacja firmy

Exence specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa