Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem marki Instytut Adamowicz poszukuje szczęśliwej i lubiącej ludzi kobiety na stanowisko RECEPCJONISTKI

Jeśli jesteś:
- ambitna i lubisz kontakt z ludźmi, zaś Excel i PowerPoint nie ma przed Tobą tajemnic,
- dobrze zorganizowana, punktualna i uwielbisz opanowywać kilka 10 rzeczy na raz .
- komunikatywna i uśmiech zawsze gości na Twojej twarzy

To nasz zespół, którego motto brzmi:,, Jeśli chcesz to możesz”, przyjmie Ciebie w swoje szeregi i umożliwi Tobie:

- prace w Instytucie o ugruntowanej pozycji na rynku od blisko 10 lat
- osobisty udział we współtworzeniu marki
- opanowanie do perfekcji komunikacji z klientem
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne zarobki

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

- komunikatywność
- dyspozycyjność
- wysoki poziom obsługi klienta
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość programów Excel i Power Point

Prezentacja firmy

Instytut Adamowicz to miejsce, gdzie Klient czuje się najważniejszy, a j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat