Recepcjonistka w kancelarii

Brevell Sp. k.

00-377 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawna Brevells Cekiera Grzywacka Oleksiewicz Sp. k. to grono młodych, doświadczonych prawników, których łączy wspólna pasja i profesjonalizm.

Obecnie poszukujemy: recepcjonistki / recepcjonisty.

Wymagania

Zachęcamy osoby charakteryzujące się pozytywnym nastawieniem i wysoką kulturą osobistą do nadsyłania CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości kancelarią prawną świadczącą doradztw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat