Recepcjonistka/ta na ¾ etatu

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz udzielenie informacji Klientom Firmy;
  • Zarządzanie korespondencją (prowadzenie rejestru korespondencji, adresowanie przesyłek, segregowanie poczty)
  • Obsługa spotkań, szkoleń oraz gości odwiedzających Firmę;
  • Rozliczanie pracowników z użytkowanych narzędzi pracy;
  • Współpraca ze wszystkimi działami Firmy;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook, Internet)
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów;
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na ¾ etatu
  • Wynagrodzenie 25 zł brutto/h
  • Pracę od pn. do pt.;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.