Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • osoba kontaktowa
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w swoją pracę
  • znajomość programu WF-Mag lub inny (lub chęć nauki)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, chęć pracy z klientem
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

  • obsługa najemców, klientów, interesantów, gości
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • pomoc w pracach zleconych przez księgową, szefa
  • prowadzenie sekretariatu, recepcji, fakturowanie (WF-Mag),
  • wsparcie handlowców w działaniach sprzedażowych

Wymagania

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy

Prezentacja firmy

Firma KIMAR PRO ART działa od 1997r.<br/><br/>Jesteśmy bezpośredn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta