Recepcjonistka / Recepcjonista

AGP Metro Polska S.C.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe
  • Wsparcie w przygotowywaniu spotkań
  • Wsparcie w zakresie obsługi administracyjnej biura

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na recepcji lub na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Odpowiedzialność i skrupulatność
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz dodatkowe zajęcia językowe
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ.