Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie recepcji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przyjmowanie i obsługa klientów i gości
  • Organizacja podróży służbowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i współpracy z działami

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, drugi język mile widziany
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Przyjazne nastawienie do otoczenia :)

Oferujemy

  • Świetna atmosfera pracy i super zespół recepcyjny
  • Międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość wykorzystania języka angielskiego na co dzień
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego w ramach Grupy naszych spółek
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe online
  • Pyszna kawa w biurze
  • Atrakcyjna lokalizacja biura tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

Prezentacja firmy

Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji pł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta