Recepcjonistka/Recepcjonista

Esri Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji
  • Obsługa spotkań biznesowych, przyjmowanie gości
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obieg dokumentów
  • Przygotowywanie i obsługa sal konferencyjnych i szkoleniowych
  • Obsługa spotkań biznesowych i szkoleń
  • Zarządzanie kalendarzem sal konferencyjnych
  • Dbanie o wygląd biura
  • Pomoc w realizacji zadań zlecanych przez inne działy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie – osoba w trakcie studiów (3-5 rok)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność, staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pozytywna energia i zorganizowanie
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PP).

Oferujemy:

  • praca średnio 32 h tygodniowo
  • możliwość zdobycia doświadczenia, łączenie pracy z nauką
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.