Recepcjonistka/Recepcjonista

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Siewierz

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji hotelowej oraz gości poprzez udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokoi hotelowych
  • Kierowanie gości do właściwych miejsc
  • Udzielanie informacji na temat usług oferowanych przez hotel
  • Rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt
  • Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane hotelarskie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zorganizowanie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Wysoka kultura osobista i miła aparycja

Oferujemy:

  • Na początek umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem agencji, po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Pracę w systemie zmianowym (7:00-19:00, 19:00-7:00)
  • Miłą atmosferę i prestiżowe miejsce pracy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Oferta dotyczy pracy tymczasowej, docelowo stałej.

Numer referencyjny: PR/S/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.