Recepcjonistka/Recepcjonista

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa recepcji firmy w tym: obsługa połączeń telefonicznych, koordynowanie obiegu dokumentów, kontakt z kontrahentami
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą oraz przychodzącą
  • Organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych pracowników (rezerwacje sal konferencyjnych, hoteli, biletów lotniczych itp.)
  • Reprezentacja firmy i dbanie o jej dobry wizerunek
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • Wsparcie w innych pracach biurowo-administracyjnych

Wymagania:

  • Energia do działania i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Solidne wdrożenie do obejmowanego stanowiska pracy
  • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe z umiejętności miękkich i twardych Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny MyBenefit)
  • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji (tuż przy Centrum Handlowym Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, wydarzenia integracyjne, przyjazna atmosfera
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.