Recepcjonistka / recepcjonista

PPHU ALCAN Alicja Klewin

95-200 Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

dbanie o zapewnienie najwyższego standardu obsługi gości i pracowników,
obsługa rezerwacji sal konferencyjnych,
ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie,
zarządzanie obiegiem poczty przychodzącej i wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz firmy,
współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług,
zamawianie artykułów biurowych oraz spożywczych,
wsparcie pracowników firmy w bieżących pracach administracyjnych;

Wymagania

wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i samodzielność,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word),
mile widziane doświadczenie z obsługą klienta międzynarodowego,
umiejętność podejmowania niezależnych decyzji;

Prezentacja firmy

Naszą misją jest dyskretne tworzenie dla naszych gości takiej atmosfery ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka