Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy na recepcji.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa gości hotelowych
- przyjmowanie rezerwacji indywidualnych
Szczegółowy zakres obowiązków będzie omawiany na rozmowie kwalifikacyjnej.

Oferujemy:
- pracę w młodym, ambitnym zespole,
- wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie.

Mile widziane osoby z wykształceniem hotelarskim. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem kandydata.

Wymagania

- miła aparycja
- komunikatywność, cierpliwość
- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- odpowiedzialność
- umiejętność pracowania w zespole

Prezentacja firmy

Hotel Kracow Residence jest nowym, prężnie rozwijającym się hotel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka