Recepcjonistka / Recepcjonista

Bosch Service

21-050 PIASKI, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Recepcjonistki / Recepcjonisty do serwisu Woliński Diesel Centrum.

***ZADANIA***
- Umawianie wizyt klientów
- Rozliczanie wykonanych usług
- Administracja związana z funkcjonowaniem recepcji (sporządzanie i wysyłanie raportów oraz zamówień)
- Opieka nad klientem w trakcie oczekiwania na usługę
- Przygotowanie powitalnego poczęstunku (kawy, herbaty, wody mineralnej)
- Wspieranie Kierownika Serwisu w codziennych obowiązkach

Wymagania

***WYMAGANIA***
- Wykształcenie wyższe
- Minimum rok doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
- Rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań w pracy
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Czynne prawo jazdy kat. B

***Mile widziane***
- Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego
- Doświadczenie w branży
- Podstawy teoretycznej wiedzy mechanicznej

***OFERUJEMY***
- Umowę o pracę
- Pracę w rozwijającej się firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem
- Zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń
- Praca na pełen etat

Prezentacja firmy

Woliński Diesel Centrum to firma z 25-letnim doświadczeniem w nap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat