Recepcjonistka/Recepcjonista z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. jest firmą świadczącą usługi z zakresu Human Resources, w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Recepcjonistka/Recepcjonista w Banku (praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Opis stanowiska:

- przyjmowanie i obsługa recepcyjna gości instytucji
- prowadzenie obsługi telefonicznej instytucji, w tym udzielanie podstawowych informacji o instytucji
- obsługa przesyłek kurierskich
- zarządzanie zamówieniami artykułów na potrzeby sprawnego działania recepcji instytucji
- pomoc w organizacji podróży służbowych pracowników instytucji

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe licencjackie lub średnie kierunkowe-bankowość
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A1
- dyspozycyjność ok 120h/m-c, od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilną pracę w dobrze rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość