Recepcjonistka, Recepcjonista w Hotelu

JK ZAWIMEX Development p.r.b.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy rzetelnej, sumiennej, odpowiedzialnej osoby na stanowisko recepcjonisty do trzygwiazdkowego hotelu na Grochowie.

Czym będziesz się zajmować?
• bieżącą obsługą Gości w hotelu
• koordynowaniem ogólnej korespondencji oraz innych spraw administracyjnych na recepcji
• dbaniem o pozytywny wizerunek firmy
• aktywna sprzedaż usług hotelowych

Co oferujemy?
• stabilną, dającą satysfakcję pracę w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy
• szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności
• pracę w młodym zespole, w stabilnej firmie (30 lat na rynku)
• spotkania integracyjne

Wymagania

Czego oczekujemy?
• doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem)
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej
• wykształcenia min. średniego
• pozytywnego nastawienia i dobrych umiejętności komunikacyjnych

Prezentacja firmy

Hotel Wiatraczna *** jest częścią firmy JK ZAWIMEX DEVELOPMENT P.R.B. kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka