Recepcjonistka / recepcjonista w hotelu - stabilna praca z gwarancją

Hotel Azyl Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, 55-080 , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy, w której się coś dzieje? Lubisz poznawać nowych ludzi każdego dnia? Chcesz samodzielnie podejmować decyzje i odpowiadać za wizerunek firmy?

W AZYLu wykorzystasz swoje mocne strony i osiągniesz sukces.

Nauczymy Cię genialnie obsługiwać klientów, zarządzać recepcją oraz komunikować się w językach obcych. Zobaczysz jak wygląda hotelarstwo od kuchni.

Jeśli jesteś sympatyczna/y, komunikatywna/y i odpowiedzialna/y, wykorzystaj tą szanse!

Wymagania

Oczekujemy serdecznego podejścia do naszych Gości, podstawowej znajomości języka obcego, umiejętności obsługi komputera oraz bardzo dobrej organizacji pracy.
Mile widziani kandydaci z Kątów Wrocławskich i okolicznych miejscowości.

Dołącz do Nas. Czekamy na Twoje CV!

Patrycja z Zespołem Recepcjonistek :)

Prezentacja firmy

MAGIĘ MIEJSCA TWORZĄ LUDZIE<br/><br/>Istotą naszej pracy, jest ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe i od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka