Recepcjonistka/Recepcjonista na pełen etat w Centrum Medycznym w Warszawie

Centrum Medyczne MediCenter Sp. z o.o.

02-507 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Bezpośrednia, telefoniczna i elektroniczna obsługa pacjentów,
  • Praca w dni powszednie, od poniedziałku do piątku
  • Praca w godzinach 08-20 w grafiku 08-16 (3 z 4 tygodni) lub 12-20 (1 z 4 tygodni)
  • Wolne weekendy i Święta
  • ustalanie terminów wizyt dla pacjentów i wprowadzanie ich na listy oczekujących
  • staranne przechowywanie kart pacjentów oraz przygotowanie kart przed wizytą w Centrum i wkładanie ich do archiwum po odbytej wizycie
  • pobieranie płatności
  • obsługiwanie kasy fiskalnej i wystawianie dokumentów kasowych
  • wydawanie kserokopii i innych dokumentów
  • oferujemy możliwość rekrutacji wewnętrznych – obecny Kierownik Recepcji obejmuje miedługo stanowisko Dyrektora Medycznego i stanowisko Kierownika Recepcji będzie rekrutowane wewnętrznie

Wymagania

Najlepszy kandydat to taki, który:
• zapewni profesjonalną i sprawną obsługę pacjentów
• ma dużą chęć pracy z klientem,
• posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej jest dużym plusem.
• Doświadczenie w obsłudze klienta/rejestracji jest plusem
• Posiada podstawową umiejętność obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Medicenter jest wielospecjalistyczną przychodnią lekars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 060PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta