Recepcjonistka/ Asystentka

Reed Specialist Recruitment

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Poznań

Dla międzynarodowej firma z branży deweloperskiej, poszukujęmy kandydatek/ kandydatów, ktorzy swoją pracą będą wsparciem dla biura firmy.

Miejsce pracy Dopiewo - Park Technologiczny

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu Leasingu w codziennych zadaniach;
  • Pomoc przy ofertowaniu oraz tworzeniu broszul i materiałów dla klienta;
  • Obsługa centrali telefonicznej;
  • Przyjmowanie dokumentów księgowych;
  • Zamawianie materiałów biurowych;
  • Pomoc w organizacji spotkań firmowych, prowadzenie rezerwacji sal;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1/B2)
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • Umiejętnośc bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy na pełen etat.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatkowe benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego;
  • Miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.