Recepcjonistka / asystentka zespołu - staż z Urzędu Pracy

Walter Herz Sp. z o.o. Sp. k.

00-873 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
• obsługa klientów i gości firmy
• dbałość o obieg dokumentów w firmie
• prace administracyjno-biurowe
• odbieranie i przekazywanie połączeń przychodzących
• wykonywanie połączeń wychodzących do potencjalnych klientów
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• udzielanie i przekazywanie informacji
• aktualizacja firmowej bazy danych
• obsługa zaplecza socjalnego firmy
• dbałość o estetykę biura
• bieżące wsparcie pracy biura
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• status osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w Urzędzie Pracy oraz zameldowanej w Warszawie lub student studiów niestacjonarnych do 25 roku życia zarejestrowany w Urzędzie Pracy
• wykształcenie średnie lub wyższe
• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (40 h tygodniowo)
• znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice
• znajomość obsługi urządzeń biurowych (ksero, skaner)
• miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
• chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• samodyscyplina, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy
• umiejętność skutecznej komunikacji
• mile widzialne doświadczenie we współpracy z klientami
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Walter Herz to firma z branży nieruchomości komercyjnych, dostarczająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
900PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena