Opis stanowiska pracy

Wiodące biuro projektowe i producent kompleksowych systemów reklamowych dla czołowych marek Canvas poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista

  • Obsługa recepcji i biura firmy, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz korespondencji
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów z wykorzystaniem pakietu MS OFFICE
  • Prace biurowe/administracyjne
  • Kontakt z klientami firmy

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Skrupulatność, dokładność i terminowość
  • Zaangażowanie, chęć podejmowania wyzwań
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie oraz dyspozycyjność

Wcześniejsza praca na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

CANVAS jest wiodącym biurem projektowym zajmującym się projektowaniem, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne