Opis stanowiska pracy

Najlepszy Hotel Biznesowy 2015, Hotel Roku 2015
w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanych Pracowników:

Recepcjonista
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
ref.: praca-rezydencja-recepcja

Recepcjonista będzie odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel, profesjonalną obsługę Gościa, zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu Gościa w hotelu, informowanie o warunkach pobytu i usługach dodatkowych, dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gościa w hotelu.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty lub podobnym
• Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu
• Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z Gościem
• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość pakietu Ms’Office
• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Rezydencja Luxury Hotel**** to czterogwiazdkowy butikowy hotel, znajduje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja biurowa