Opis stanowiska pracy

Pałac w Rymaniu zatrudni Recepcjonistę / Recepcjonistkę

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa gości hotelowych
- reprezentowanie wizerunku hotelu zgodnie z etykietą hotelową - sprzedaż usług świadczonych przez hotel,
- odpowiadanie na zapytania klientów wraz z dokonywaniem rezerwacji
- obsługa obszaru lobby

Oczekujemy:

- chęci do pracy i nauki
- wysokiej kultury osobistej
- znajomości pakietu MS Office
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
- dokładności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań

Zapewniamy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
- pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole.

Prezentacja firmy

Hotel Pałac w Rymaniu zaprasza wszystkich miłośników historii i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka