Recepcjonista/-tka w CH Atrium Reduta – 4 000zł !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Koordynacja i obsługa Głównej Recepcji firmy, a także Recepcji dla Najemców,
  • Obsługa i opieka nad gośćmi, zgodnie ze standardami firmy,
  • Zarządzanie grafikiem gości, obiegiem korespondencji, wewnętrznymi zamówieniami i rozliczeniami,
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, w tym faktur dla Najemców.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu Recepcji / Sekretariatu - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2) - warunek konieczny,
  • Dostępność do podjęcia pracy "od zaraz",
  • Wysoka kultura osobista, zorientowanie na kliencie, prezencja,
  • Komunikatywność, umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w kancelarii prawniczej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie przez Adecco z możliwością przejścia na stały etat do naszego Klienta,
  • Stawkę 20 - 29zł/h brutto - uzależnione od doświadczenia i kompetencji,
  • Pakiet benefitów (po okresie próbnym): prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatek lunchowy, premie roczne,
  • Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w g. 8-16 / 10-18,
  • Możliwość zebrania doświadczenia na recepcji głównej lub na recepcji dedykowanej dla najemców.

Numer referencyjny: WA2/201701/A3WA2/KN
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.