recepcjonista/tka - praca dodatkowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku, posiadamy biura w ponad 60 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR. Codziennie wspieramy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

Naszą dewizą jest Good to know You – daj się nam poznać i Ty !

Dla naszego Klienta, w samym centrum poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: 23860
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji firmy
  • odpowiedzialność za korespondencję przychodząca i wychodząca
  • obsługa centrali telefonicznej - połączenia przychodzące i wychodzące
  • obsługa i witanie Klientów
  • zarządzanie salami konferencyjnymi
  • obsługa urządzeń biurowych

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum średnie wykształcenie
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • elastyczność w dniach pracy - możliwe zastępstwa kilkudniowe lub kilkutygodniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca w międzynarodowych firmach w centrum Warszawy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)