Recepcjonista/stka Kraków

KDG Nieruchomości Sp.z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowo otwierany hotel w centrum Krakowa poszukuje osób do pracy w recepcji.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Świadomość związania z zasadami profesjonalnej obsługi gości
Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych
Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Punktualność, lojalność, poczucie humoru
Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Mile widziana znajomość systemów hotelowych
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
Dobrą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy licencjonowanym biurem w zakresie pośrednictwa nieruchom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka