Opis stanowiska pracy

Horeca Service – Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi i obiektami wypoczynkowymi w Polsce i za granicą. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Horeca Service - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

OPIS STANOWISKA:
- meldowanie gości,
- przydzielanie pokoi,
- przyjmowanie rezerwacji,
- obsługa korespondencji,
- udzielanie informacji,
- przyjmowanie reklamacji,
- prowadzenie rachunków związanych z pobytem gości,
- obsługę programu komputerowego zarządzającego stanem wolnych pokoi itp.

Wymagania

WYMAGANIA:
- min. średnie wykształcenie i rok doświadczenia w obsłudze klienta,
- preferowane wykształcenie kierunkowe (turystyka, hotelarstwo, itp.)
- swobodna komunikacja się w języku angielskim (na poziomie min. B2),
- znajomość topografii miasta,
- umiejętność pracy z ludźmi i dla ludzi,
- umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów,
- akceptacja pracy zmianowej, pracy w weekendy, w nocy oraz w święta,
- poszukiwanie miejsca pracy na dłużej niż 2 lata.

OFERUJEMY:
Wiemy, że atmosfera w pracy to połowa sukcesu, dlatego gwarantujemy Ci pracę wśród pogodnych ludzi z pasją. Zapewniamy, że Manager z chęcią przyłapie Cię na tym, że robisz coś dobrze, a w cięższych momentach, które się zdarzą, będziesz mógł liczyć na jego wsparcie.
Gwarantujemy Ci również stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, o które niełatwo w dzisiejszych czasach oraz możliwość awansu.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp.
z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997
o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka