recepcjonista / sprzedawca

Laelia Beauty Group

Racibórz, 47-400, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku recepcjonista/sprzedawca w Instytucie Kosmetyki Estetycznej Laelia w Raciborzu.

Opis stanowiska:
-Bezpośrednia obsługa Klienta: witanie klientów, podawanie napojów, ogólne doradztwo w zakresie dobierania zabiegów, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
- Sprzedaż zabiegów i kosmetyków
- Reprezentowanie salonu na targach, eventach promocyjnych (1-2 razy w miesiącu)
- Utrzymywanie bazy klientów, przygotowywanie korespondencji
- Kontakty z klientami
- Obsługa dokumentacji firmowej
- Inne prace biurowe
- Organizacja pracy salonu
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i własnej osoby
- utrzymywanie porządku na stanowisku i w miejscu pracy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- mile widziane dodatkowe wykształcenie kosmetyczne (kursy, szkolenia)
- mile widziana znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
- zorientowanie na wyniki
- umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
- miłe usposobienie, asertywność, pewność siebie
- punktualność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

www.laelia.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat