Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

- obsługa klientów,
- umawianie terminów zabiegów,
- prowadzenie bazy danych klientów,
- sprzedaż usług i produktów znajdujących się w ofercie SPA,
- przekazywanie informacji dotyczących oferty, promocji, regulaminów,
- dbałość o porządek w recepcji, holu, oraz strefie wellness i SPA.

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole,
- pracę w systemie zmianowym,
- możliwość zatrudnienia również w niepełnym wymiarze godzin,
- szkolenia, możliwość rozwoju.

Wymagania

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych,
- wysoka kultura osobista,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym i warunkach podwyższonego stresu,
- uczciwość i odpowiedzialność,
- biegła znajomość środowiska Windows,
- aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.

Prezentacja firmy

Niezwykły zamek, był niegdyś obronną warownią należącą do książąt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka