Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Recepcjonisty/tki należeć będzie :

  • bezpośrednia obsługa gości w recepcji i dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości w hotelu
  • doradzanie i finalizowanie sprzedaży dla klientów zainteresowanym naszymi usługami
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi
  • odpowiedzialność za budowanie długofalowych relacji z Gośćmi

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w branży turystycznej (preferowane doświadczenie w pracy w hotelu)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym), zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu pracy
  • miła aparycja
  • dobra znajomość pakietu Ms Office

Mile widziane:

  • Znajomość innych języków obcych
  • Dośwadczenie
  • Znajomość systemów rezerwacyjnych

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Hotel Galicja znajduje się w centrum Wieliczki przy Kopalni Soli.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa