RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

UDS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących ,
  • obsługa przesyłek, poczty przychodzącej i wychodzącej oraz dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • obsługa gości i klientów firmy ( również zagranicznych ), dbanie o czystość i porządek w salach konferencyjnych
  • bieżące sprawy administracyjno biurowe,
  • obsługa spotkań i wyjazdów służbowych
  • bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ,
  • swobodne poruszanie się w środowisku MS Office,
  • bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z ludźmi,
  • komunikatywność, sumienność, operatywność, samodzielność,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę na pełen etat oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • pensję podstawową + dodatki,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną oferty zawierającej CV i list motywacyjny.