Recepcjonista/Recepcjonistka

JOBME S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe SA jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR. Razem będziemy tworzyć unikalny ekosystem wsparcia procesów rekrutacyjnych i HR.

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Obecnie dla Naszego Klienta, renomowanego studia fryzjerskiego, poszukujemy osób na stanowisko:

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

Obsługę recepcji i telefonu oraz obsługa gości zgodnie z wyznaczonymi standardami
Zarządzanie kalendarzem
Organizację zamówień produktów zgodnie z zapasami (czasami wymagana pomoc we wniesieniu dostawy na 1 piętro)
Organizację zamówień produktów fryzjerskich i wprowadzanie ich na stan magazynu
Kontakt i współpraca z dostawcami usług: księgowość, telefon, internet, firma PR
Współpracę z bezpośrednim przełożonym, m. in. prowadzenie jego kalendarza (pokazy, szkolenia, warsztaty)

Klient oferuje:

umowę o pracę na pełny etat
pracę w prestiżowym miejscu
atrakcyjne warunki zatrudnienia plus bonusy
pracę od poniedziałku do piątku

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie na podobnym stanowisku
mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej lub gastronomicznej
komunikatywna znajomość języka angielskiego
komunikatywność, sumienność, chęć do nauki
wysoki poziom kultury osobistej

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna